Mletá káva

Mletá káva je vhodná pro přípravu espressa pomocí pákového kávovaru, překapávače, Moka pressu nebo French pressu. Jednotlivé druhy přípravy kávy vyžadují svou hrubost mletí. Na espresso je například potřeba káva pomletá jemněji než na French press, Moka Press nebo na překapávanou kávu. Vybírejte tedy pečlivě s ohledem na to, jakým způsobem kávu obvykle připravujete.

Přejít na seznam výsledků

Aktivní filtry:

7 polož.
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:

  • Caffé Galliano Red Cup, mletá káva na filtr 1kg

    Caffé Galliano Red Cup, mletá káva na filtr 1kg

    550 Kč Jednotková cena 55 Kč/100g
  • Caffé Galliano Espresso Italiano 250g

    Caffé Galliano Espresso Italiano 250g

    235 Kč Jednotková cena 94 Kč/100g
  • Caffé Galliano Aroma Italiano 250g

    Caffé Galliano Aroma Italiano 250g

    225 Kč Jednotková cena 90 Kč/100g
  • Caffé Galliano American Coffee Etiopia 250g

    Caffé Galliano American Coffee Etiopia 250g

    290 Kč Jednotková cena 116 Kč/100g
  • Caffé Galliano American Coffee Brasile 250g

    Caffé Galliano American Coffee Brasile 250g

    290 Kč Jednotková cena 116 Kč/100g
  • Caffé Galliano American Coffee Colombia 250g

    Caffé Galliano American Coffee Colombia 250g

    290 Kč Jednotková cena 116 Kč/100g
  • Caffé Galliano Decaffeinato 250g

    Caffé Galliano Decaffeinato 250g

    245 Kč Jednotková cena 98 Kč/100g